On-premise
riešenia

On premise tax

Inventarizácia majetku – FAIN

FAIN (Fixed Assets Inventory) je určený pre všetkých zákazníkov systému SAP ERP, ktorí používajú modul FI-AA alebo RE-FX pre evidenciu majetku a nehnuteľností.

Mobile Warehouse Management

Na základe dlhoročných skúseností s mobilnými riešeniami na platforme systému SAP, spoločnosť ORIWIN vyvinula riešenia, ktoré umožňujú identifikovať materiály a riadiť materiálové toky využitím najnovších technológií v systémoch SAP ERP alebo SAP S/4HANA.

SAP Netweaver Process Integration

SAP NetWeaver Process Integration resp. SAP Process Orchestration je softvér určený na zjednodušenie komunikácie medzi interným softvérom, systémami spoločnosti a systémami externých strán.

IT Architektúra

Prepájame biznis požiadavky s najvhodnejšou ponukou IT riešení, ktoré potom poskytuje väčšiu flexibilitu pre biznis a aj samotné IT.

SAP Solution Manager

SAP Solution Manager je platforma na správu životného cyklu aplikácií, ktorá sa používa na implementáciu, údržbu a integráciu systémov SAP, na riešenie problémov a na zabezpečenie bezpečného, čistého a plynulého chodu.

Inštalácie SAP Produktov

ORIWIN dodáva široké spektrum služieb spojené s návrhom a realizáciou technického prostredia informačných systémov SAP. Naši špecialisti majú dlhoročné praktické skúsenosti s platformou SAP na implementáciách a prevádzke veľkého rozsahu.

Vývoj pre SAP, ABAP, JAVA, SAP FIORI, SAP UI5

Nenašli ste vo Vašom systéme SAP presne to, čo by ste potrebovali? Náš tím upraví alebo vytvorí moderné riešenie na mieru, ktoré bude zodpovedať špecifickým potrebám vašej spoločnosti.

by square pre SAP

Spoločnosť ORIWIN v spolupráci s tvorcom štandardu by square, spoločnosťou ADELANTE, ponúka balíkové riešenie, ktoré umožní implementovať štandardy PAY by square a INVOICE by square priamo do Vášho informačného systému.

Track & Trace

On-premise riešenia SAP sú vhodné pre firmy, ktoré potrebujú vysokú kontrolu nad infraštruktúrou a dátami, preferujú nižšie prevádzkové náklady a sú ochotné investovať do počiatočných nákladov a údržby.

Radi Vám poradíme