O spoločnosti ORIWIN

Kto sme?

Sme spoločnosť, ktorá pomáha digitalizáciou podnikových procesov využívať informačné systémy na maximum, a to predovšetkým pomocou automatizácie, integrácie a mobility. Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom moderné nástroje a zefektívniť ich prácu. Odstránenie papierovej evidencie z procesov spoločnosti šetrí čas, peniaze a pomáha chrániť životné prostredie.

Nie sme len dodávateľom, ale predovšetkým partnerom, ktorý prináša inovatívne riešenia s dôrazom na pridanú hodnotu a rýchlu návratnosť investície.

oriwin

Ako to robíme?

Ukážeme vám, ako využívať vaše počítačové systémy, aby prinášali maximálny úžitok a podporu vášho podnikania bez zbytočne vynaložených nákladov.

Poskytneme vám jasné a zrozumiteľné profesionálne rady pre konkrétne problémy, ktoré riešite vo vašej organizácii alebo podniku.

Dokážeme zvýšiť efektivitu vašich procesov a postupov, a tým priamo šetriť finančné prostriedky. Vyladíme celý váš počítačový systém, ktorý tým získa okrem efektivity aj komplexnosť a flexibilitu. Kvalitné súčiastky vášho IT použijeme a doladíme; čo vám chýba dobudujeme a čo nepotrebujete, odstránime.

Partneri ORIWIN

Certifikáty

ORIWIN je držiteľom niekoľkých certifikátov v oblasti kvality, životného prostredia, bezpečnosti a riadenia, preto sa zaväzuje dodržiavať POLITIKU IMS.

Ľudia v ORIWIN

Michal Pychtin

Vedenie spoločnosti

Helena Demeterová

Administratíva

Peter Ďurec

Vedenie spoločnosti

Mariana Chovanová - Oriwin

Mariana Chovanová

Organizácia projektov

Veronika Gažúrová

Obchod

Simona Lehotská

Marketing

Miloš Husár

Obchod

Pridajte sa k nám

Radi privítame skúsených odborníkov aj nádejné talenty