Chcete efektívne a jednoducho evidovať zásoby na sklade tak, aby ste všetky informácie mali vždy a všade okamžite k dispozícii?  Manuálne zadávanie údajov aj do vyspelých informačných systémov od spoločnosti SAP je často namáhavé a časovo náročné. Na základe našich dlhoročných skúseností sme vyvinuli riešenie, pomocou ktorého je možné jednoducho identifikovať materiály a riadiť materiálové toky využitím najnovších technológií priamo v systémoch SAP ERP alebo SAP S/4HANA. Riešenie sme pripravili tak, že obsahuje predpripravené mobilné operácie, ktoré sa jednoducho prispôsobia potrebám každého zákazníka. Neustále sledujeme nové trendy v logistike a hlavne v oblasti informačných technológií, ktoré sa snažíme zapracovať do našich riešení.

Práve preto prichádzame s novou verziou riešenia mWM!

uvodny obrazok pre novu verziu Mobile Warehouse Management - system od spolocnosti ORIWIN, ruka drží smartfon, na ktorom je spusteny system Mobile Warehouse Management

Aké sú benefity riešenia?

  • Zvýšenie presnosti skladovej evidencie
  • Identifikácia materiálu priamo na mieste jeho skladovania alebo manipulácie
  • Možnosť riadenia a kontroly skladových procesov v reálnom čase umožní znížiť hladinu zásob.
  • Možnosť spätnej dosledovateľnosti výrobkov zabezpečí možnosť zvyšovania kvality .
  • Zníženie chybovosti, počtu reklamácií a inventúrnych rozdielov môže ušetriť čas a hlavne peniaze.
  • Jednoduché ovládanie pre koncových používateľov umožní rýchle zaškolenie obsluhy a spoľahlivú prevádzku.
  • Rýchle zavedenie systému a minimálne nároky na prevádzku a údržbu.
  • Možnosť ďalšieho rozširovania funkcionality podľa potrieb zákazníka v budúcnosti.

Nemáte skener? Využite fotoaparát!

Výraznou novinkou v riešení je implementácia funkcie efektívneho skenovania priamo do riešenia mWM. Po úspešnom zavedení nového skenovacieho nástroja do nášho najpredávanejšieho nástroja pre evidenciu majetku, sme túto funkcionalitu doplnili aj v riešenia mWM pre oblasť logistiky. Preto je teraz možné skenovať materiály, skladové miesta a palety oveľa rýchlejšie, presnejšie a efektívnejšie.

Táto zmena priniesla aj možnosť využitia vstavaného fotoaparátu pre jednoduchšie načítanie dát. Fotoaparátom je možné načítavať okrem QR kódov aj obyčajný text na ľubovoľnom Android zariadení. Technológia OCR umožňuje automatizované získavanie údajov z ľubovoľného vytlačeného textu cez vstavaný fotoaparát zariadenia.

Vyskúšajte funkcie mWM

Aby ste si všetky nové funkcie mohli vyskúšať, pripravili sme pre vás jednoduché demo, kde si môžete odskúšať základné funkcie (získanie informácií o skladových jednotkách, skladovom mieste, materiáli či preskladnenie skladovej jednotky).

Dostupné na Google Play už dnes

Ak používate systém SAP, ale zatiaľ nevyužívate naše mobilné riešenie pre riadenie skladov mWM, neváhajte a vyskúšajte vybrané funkcie. Mobile Warehouse Management môžete vyskúšať na ľubovoľnom zariadení s OS Android a vstavaným fotoaparátom. Aplikáciu stiahnete priamo z obchodu Google Play.

K demo mWM aplikácii si môžete vytlačiť alebo zobraziť demo QR kódy priamo tu: mWM – demo QR kódy.