Náš produkt FAIN (Fixed Assets Inventory), určený pre evidenciu majetku a nehnuteľností v systéme SAP, získal prestížne ocenenie časopisu COMPUTERWORLD, IT produkt roka 2018.

Cieľom súťaže je vyzdvihnúť produkty disponujúce vlastnosťami, ktoré ich odlišujú od konkurenčných produktov rovnakej kategórie. Pri hodnotení je kladený dôraz na pozitívnu odlišnosť od konkurencie a na prínosy pre zákazníka. Do finále súťaže tak môžu postúpiť ako celkovo inovatívne produkty, tak aj produkty so zaujímavým funkčným zdokonalením, či výrazne zjednodušeným ovládaním. Viac informácií o súťaži sa na webovej stránke časopisu Computerworld.

FAIN získal ocenenie vďaka svojim jedinečným vlastnostiam:

• možnosť automatizácie cez SAP Workflow alebo ľubovoľný portál,

• mobilná aplikácia využíva modernú technológiu HTML5 (OpenUI5),

• rýchle a spoľahlivé načítanie QR kódov cez špeciálne terminály, bežné smartphony alebo tablety,

• trvalé označenie majetku pomocou termotransferovej tlače, 

• schopnosť automatizovať aj viac ako milión položiek.

Najnovšiu ocenenú verziu FAIN 6.3, úspešne využíva spoločnosť Západoslovenská energetika, a.s., vedúca elektroenergetická spoločnosť na Slovensku, so svojimi dcérskymi spoločnosťami ZSE Energia, a.s. a Západoslovenská distribučná, a.s. Viac o tejto implementácii sa dočítate v prípadovej štúdii na našej webovej stránke.

Najnovšia verzia FAIN je dostupná bezplatne v DEMO verzii v obchode Google Play.

it produkt roka

Umiestnenie v súťaži, je zároveň ocenením našej práce. Pravidelne sa snažíme prinášať našim zákazníkom inovatívne riešenia postavené na najmodernejších technológiách s najvyššou pridanou hodnotou. Už v roku 2020 sa môžete tešiť na pripravovanú verziu FAIN 7.0 pre SAP S/4HANA.