Rozhodli sme sa podeliť s našimi dlhoročnými a obsiahlymi skúsenosťami s podnikovými integráciami v týždennom newsletter na LinkedIn. Počas svojho pôsobenia sme integrovali stovky informačných systémov a vytvorili tisícky integračných rozhraní.


ilustracny obrazok newsletter preview

Už od začiatku decembra ste si mohli prečítať dve kapitoly minisérie zameranej na oblasť podnikových integrácii a jej prechode do Cloudu.

Dozviete sa základné informácie, o množstve prípadov z praxe, na ktorých sme pracovali a o výhodách prechodu do Cloudu. Našim cieľom je ukázať, ako rýchlo a ľahko je možné naštartovať integráciu podnikových systémov v praxi, ak máte pri sebe skúseného a spoľahlivého partnera. Nemusíte sa starať o nákup serverov, prevádzku, údržbu, resp. zálohovanie s tým, že všetky funkcie máte zmluvne zabezpečené. Stačí si vybrať na mape sveta najvhodnejšiu lokalitu a máte k dispozícii systém s prevádzkou 24 hodín denne, 7 dní v týždni. 

Zaujala vás téma?

Prihláste sa k odberu nášho LinkedIn Newslettru: TU!

Našim najvyužívanejším produktom pre integrácie je SAP Integration Suite, prečítajte si o ňom viac na našej webovej stránke.

Alebo nás rovno kontaktujte.