Zároveň sme sa stali lídrom v oblasti procesnej integrácie. Dokázali sme sa presadiť ako výlučne slovenská konzultačno-projektová spoločnosť, bez zahraničného kapitálu či investora.

Spoluzakladateľ, výkonný riaditeľ a konateľ spoločnosti, Peter Výboh bilancuje: „Kľúčovými benefitmi ORIWINu sú vlastné IT produkty a riešenia a k nim ponúkané služby. Kvalita je pravidelne overovaná našimi zákazníkmi, ktorým poskytujeme nadštandardnú podporu a predovšetkým kvalitný tím ľudí, ktorí sa podieľajú na úspešnom budovaní značky.“

Sme dlhoročným partnerom spoločnosti SAP, čo je deklarované aj tým, že spĺňame kritériá programu SAP Active Quality Management. Máme za sebou množstvo úspešných projektov v štátnej správe, priemyselnej výrobe, výrobe liekov, utilitách a mnohých iných odvetviach, kde bola naša práca viackrát ocenená. Prestížne ocenenie časopisu COMPUTERWORLD, IT produkt roka 2018, získal náš produkt FAIN (Fixed Assets Inventory), určený pre evidenciu majetku a nehnuteľností v systéme SAP. Cieľom súťaže je vyzdvihnúť produkty disponujúce vlastnosťami, ktoré ich odlišujú od konkurenčných produktov rovnakej kategórie. Pri hodnotení je kladený dôraz na pozitívnu odlišnosť od konkurencie a na prínosy pre zákazníka. Do finále súťaže tak môžu postúpiť ako celkovo inovatívne produkty, tak aj produkty so zaujímavým funkčným zdokonalením, či výrazne zjednodušeným ovládaním. A také naše produkty, riešenia a služby sú.

oriwin 15. rokov inovacii

Najväčším ocenením je však pre nás množstvo našich spokojných zákazníkov, ktorým naďalej chceme prinášať inovatívne riešenia minimálne ďalších 15 rokov.